Narciarska strona Zakopanego - 20 września na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem stacje narciarskie Harenda, Polana Szymoszkowa, Suche i Witów oficjalnie podpisały porozumienie inaugurujące projekt Góral Skipass.

 

KUP BILET >>

Góral Skipass to projekt zainicjowany przez 4 podhalańskie stacje narciarskie: Harendę, Polanę Szymoszkową, Suche i Witów. Dzięki niemu już od najbliższego sezonu będziesz mógł szusować z jednym biletem nie tylko u nas! Do projektu najpewniej jeszcze w tym sezonie dołączy Kasprowy Wierch.

Góral Skipass to więcej niż nowoczesny bilet umożliwiający skorzystania z podhalańskich wyciągów i kolei narciarskich. To przedsięwzięcie, które ma na celu udoskonalenie doświadczenia z pobytu na Podhalu. Na jego odbiorców czekają specjalne promocje, pakiety i aktualne informacje o wydarzeniach. Wszystko po to, aby goście spędzający pod Tatrami urlop mogli łatwo i przyjemnie zaplanować swój czas przed, w trakcie i po dniu spędzonym na stoku, wykorzystując w pełni wszystko co oferuje region.

Góral Skipass będzie można kupić online na stronie goralskipass.com, w biletomacie w centrum Zakopanego oraz przy stacjach. Docelowo skipass będzie dostępny także w hotelach i pensjonatach.

Cennik  na stronie goralskipass.com.